H a h b u . C o m

Sıfır Risk Sistemi

Sıfır Risk Hakkında Sık Sorulan Sorular

Sıfır Risk nedir?

Sıfır Risk, avmci.Com'un 2019 yılında keşfedip geliştirdiği, internetten alışverişi daha keyifli ve güvenli kılan bir ödeme-onay sistemidir. Sıfır Risk sayesinde internetten dokunarak alışveriş yapabilir; ister yeni ister ikinci el ürünü teslim alır ve görüp onayladıktan sonra satın alırsınız. Böylece risk almadan alışveriş yapmış olursunuz. avmci.Com'daki tüm alışverişler ve ödemeler Sıfır Risk güvencesinde gerçekleşir.

Satıcıyım / Alıcıyım. Sıfır Risk'in bana faydası nedir?

Satıcıysanız; Sıfır Risk sayesinde alıcı ürüne onay verdikten sonra sattığınız ürünün bedeli banka hesabınıza aktarılır. Ürününüz ve paranız avmci güvencesi altında olur.
Alıcıysanız; Sıfır Risk sayesinde ödemenizi hemen satıcıya aktarmaz, sizden onay gelene kadar güvenli havuz hesabımızda bekletiriz. Onay veya iade kararını vermeniz için, satıcının ürünü kargoya verdiği tarihten itibaren, 3 iş günü süreniz olur. Ürüne onay verdiğinizde paranız, satıcının banka hesabına aktarılır.

Sıfır Risk ile param gerçekten güvende mi?

avmci.Com'da paranız güvendedir. Siz ürüne onay vermeden paranız satıcıya aktarılmaz. Sorunlu bir ürün geldiğinde paranız iade edilir. Sıfır Risk ile tüm ödemeleriniz ve alışverişleriniz avmci.Com'un %100 güvencesi altında gerçekleşir.

avmci.Com'da kredi kartıyla ödeme yapmak güvenli midir?

Evet. Çünkü avmci.Com'da kredi kartı ve banka kartı kullanımında en son geliştirilen şifreleme yöntemleri 128 bit SSL ve çalıntı kart numarası kullanımını engelleyen CVC2 kimlik kontrolü uygulaması ile ödeme altyapısında %100 güvenlik sağlanmaktadır. Kredi kartı ve banka kartı güvenliğinin nasıl sağlandığını öğrenmek için tıklayın

avmci.Com havuz hesabı nedir?

Havuz hesabı,avmci.Com'da yaptığınız tüm ödemelerin ilk önce aktarıldığı güvenli hesaptır. Bir ürüne ödeme yaptığınızda paranız önce avmci.Com'un yönettiği güvenli havuz hesabına aktarılır. Ürünü teslim alıp onay verdiğinizde havuz hesabında tutulan paranız avmci.Com tarafından satıcının hesabına aktarılır. Üründe sorun çıkarsa havuz hesabında bekletilen paranız, satıcıya aktarılmaz; kartınıza/hesabınıza iade edilir. Böylece paranız ve alışverişiniz %100 güvence altında olur.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Sıfır Risk ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevapları burada.

Çerezler sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.

Gizlilik Koşulları Tamam, Kapat !
×
Duyuru

Hoş Geldiniz !!

En uygun fiyata ürünler alabilirsiniz ya da kendi ürünlerinizi satmaya başlayabilirsiniz. Hemen bir hesap oluşturarak ne yapmak istediğinizi seçebilirsiniz.