H a h b u . C o m

Hakkımızda

Dünden Bugüne Avmci

Dünden Bugüne Avmci

Pazaryeri ve Mağazacılıkta Yeni Hedefler

2020 yıllının sonlarında kurulan bir şahıs şirketi ile yola çıkılan uzun ve yorucu bir yolculukta sağlam altyapı çalışması ile güvenilir pazaryerleri arasında yerini almak için ilk adımlarını atan şirketimiz yeni yolculuğunda henüz yeni anılar biriktirmediği için gün geçtikçe hakkımızda kısmımızda başarılarımızı paylaşmak dileği ile şimdilik bukadar.

Vizyon, Misyon, Değer

Vizyon

Türkiye ve çevresindeki ülkelerde, dünya genelinde büyük pazaryerleri arasına girmek.

Misyon

Müşterilerimizin, bol çeşit, fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları ve iyi hizmet aracılığıyla ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlamak ve bunun sonucu olarak daha iyi bir deneyim sunarak yardımcı olmak; daha hızlı ve daha fazla seçeneğe ulaşmalarını sağlamak.

Temel Amacımız

İnsanların daha hızlı ve daha kolay alışveriş yapabilmesini sağlamak onlara daha fazla ürün çeşitliliği güvenilir olarak sağlamaktır.

Temel Değerlerimiz

Müşteri Odaklı Olmak

 1. Müşteri için iyi ve doğru olana yönelik çalışmak
 2. Sadelik
 3. Samimiyet
 4. Tutarlılık

Değer Yaratmak

 1. Etkinlik ve Verimlilik
 2. Dürüstlük - Güvenilirlik
 3. İnsanlara ve Çevreye Saygı

Birlikte Başarmak

 1. Takım Ruhu
 2. İçtenlik ve Açıklık
 3. Yaratıcılık
 4. Sürekli Gelişim

Çerezler sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.

Gizlilik Koşulları Tamam, Kapat !
×
Duyuru

Hoş Geldiniz !!

En uygun fiyata ürünler alabilirsiniz ya da kendi ürünlerinizi satmaya başlayabilirsiniz. Hemen bir hesap oluşturarak ne yapmak istediğinizi seçebilirsiniz.